hizmetler
Dijital Pazarlama
En yalın anlatımı ile İnternet ve teknoloji alt yapısı kullanılarak dijital platformlarda hedef kitlenize en etkin ve verimli yoldan ulaşılmasına dijital pazarlama denir. Dijital pazarlama aynı zamanda bir stratejidir.
Firmanızın sosyal medya kanallarını açarak, tüm dizaynların ve yayınların size özel gerçekleştirdiğimiz tasarım konseptleri ile paylaşımlarını gerçekleştirip yönetiyoruz. Sirmedia olarak biz, sosyal medya yönetiminizi tamamen istatistiklere ve analizlere göre yönetiyoruz. Size özel olarak hazırladığımız yayın tasarımlarımız, grafik tasarım ve video paylaşımları şeklinde olmaktadır. Video yayınlarınızın montaj, kurgu ve prodüksiyonları Sirmedia tarafından yapılmaktadır. Dijital stratejiler gerçekleştirerek sosyal medya yayın platformlarında kampanyalarınızı sizle birlikte belirleyeceğimiz reklam bütçeniz ile sosyal medyada reklamlarınızı yayınlıyoruz. Aynı zamanda yayın sonrası düzenli raporlamalar gerçekleştirerek bir sonraki kampanyanızın analizini ve stratejilerini belirliyoruz.
Arama motoru optimizasyonu (SEO), organik (doğal) olarak arama motorlarında web sitenizin sırlaması için yapılan çalışmalara denir. SEO için öncelikle web sitenizi analiz ediyoruz. Doğru ve yanlış yapılanları rapor hazırlayarak size sunuyoruz. Bu sayede çalışmalarımıza onayınız ile birlikte başlıyoruz. Web tasarımınıza sıfırdan başladığımız tüm projelerimizi SEO altyapısına uygun teknik kurallara göre hazırlamaktayız. Yeni içerik girişlerinizi kendiniz gerçekleştirmek isterseniz sizlere SEO teknik kurallarına uygun makaleler nasıl hazırlanır konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.
Google adwords reklam yönetiminde bütçe ve kampanya yönetiminde temel kural geri dönüş oranlarıdır. Bu oran başarı diliminizi gösterir. Google’ın sürekli güncellenen analistik algoritması kampanyalarınızın başarı oranlarını arttırmak için yapılmaktadır. Bu süreçlere hakim olmak ve yönetmek tecrübe gerektirmektedir. Sirmedia olarak biz, yönetimlerini gerçekleştirdiğimiz birçok partnerimizin kampanyalarında yakaladığımız başarı ve deneyimi firmanıza taşıyoruz.
E-bülten tasarım ve gönderim hizmetleri firmanızın haberlerini en hızlı ve etkili şekilde hedef kitlenize bildirim yapıp geri dönüşüm almanın yollarından biridir. Belirli tasarım ve içerik kurallarına göre hazırlanan bültenler her zaman sonuç getirir. E-bülten gönderimlerimizin arkasından detaylı raporlar çıkarıyoruz. Bültenlerin kaç kişinin e-postasına direkt ulaştığı, kaç tekrarlı tıklandığı ve hangi alanlara tıklanıp ziyaretçinin nereleri görüntülediğine kadar detaylı analiz çıkarıyoruz.
Dijital stratejiler
Markanıza yada hizmetlerinize özel kampanya ve yönetimi konularında planlamalar yaparak stratejilerimizi belirliyoruz. Belirlediğimiz stratejileri en uygun dijital platformlarda, alanlarında profesyonel kadromuz ile oluşturuyoruz. Marka yaratmak veya yönetmek tecrübe ister. Sirmedia olarak biz, marka yaratmanın ve yönetiminde kullanacağımız tüm dijital platformların deneyimine sahip biz ajansız. Tecrübelerimizi de sizlerle paylaşmaktan her zaman mutlu olan bir ajansız.