E-mail Marketing
E-posta Pazarlama
E-posta pazarlamasının amacı hedef kitleniz olan müşterilerinize duyurularınızı profesyonel bir ara yüz tasarımı ve planlı bir metin akışı ile hazırlanarak müşterilerinizin size geri bildirim sağlaması amacı ile yapılır.

E-posta pazarlamasında dikkat ettiğimiz ilk husus gönderimleriniz için oluşturduğunuz e-posta datanızın izinli gönderim datası olup olmadığıdır. Gönderimleriniz için izinleri alınmış olan e-mail datanıza yüksek inbox gönderimleri ile e-mail marketing (e-posta pazarlaması) gerçekleştirmekteyiz.

Toplu mail yada toplu mailing diye de adlandırılan e-posta pazarlamasında gönderimlerin gerçekleştirildiği sunucu Sirmedia’nın kendi mailing sunucularıdır.

Bültenlerinizi sizin adınıza info@şirketinizinresmiadresi.com olarak firmanızın kurumsal kimlik tasarımınıza özel tasarımlar gerçekleştirerek gönderiyoruz. Dilerseniz de Sirmedia mailing sunucuları üzerinden firmanıza özel bir panel açarak firma içinden size özel hazırladığımız hazır template’ler ya da kişiselleştirilebilir temalar üzerinden de gönderimlerinizi sağlayabiliyorsunuz.