Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal kimlik tasarımının başlangıcı logo’dur. Logonuzu Sirmedia olarak sizinle birlikte tasarlıyoruz. Burada önem verdiğimiz husus logonuzun kurumunuzun kimliğini tam olarak yansıtmasıdır.

Kurumsal logonuzu tüm basılı zeminlerde farklı renk ile basılmaması için kurumunuzu yansıtacak rengi, renk kartelasından Pantone seçimi yaparak sizinle birlikte seçiyoruz. Devamında bir firmanın ihtiyacı olan diğer kurumsal kimlik tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. Bunlar antetli kağıt, blok not dizaynları, roll-up tasarımları, matbuu evrak tasarımları, tabela tasarımları varsa araç ve bina giydirme tasarımları Sirmedia tasarım birimimiz tarafından yapılmaktadır.

Kurumsal kimlik tasarım süreci tamamlandığında da Sirmedia size, kurumsal kimlik kılavuzunuzu hazırlar. Pdf dosya formatında hazırlayacağımız kurumsal kimlik kılavuzunuzda size özel olarak hazırlanan tasarımların tüm teknik özellikleri ile birlikte (farklı zeminlerde logo kullanım koşulları, kurum içi yazışma fontları, kurum renkleri, basılı malzemelerde ve dijital ortamda kurumsal renklerin renk kodları ile kullanımları) bilgileri yer alacaktır.

Kurumsal kimlik kılavuzunuzun firmalara en büyük faydası, kurumsal olup yenilenmek isteyen yada kurumsallaşma yolunda adım atmak isteyen firmaların çalışanlarına ortak bir kurum kimliği algısı oluşturarak birlik içinde hareket edilmesini sağlamaktır.