hizmetler
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Firmanızın karakteristik yapısını ve sektörünüzde sizi en iyi şekilde temsil edip ilk algıyı oluşturacak unsuz logonuzdur.
Kurumsal kimlik çalışmalarımızın ilk aşaması; Sirmedia olarak sizi en iyi şekilde dinliyor, sektörünüzü tanıyor, size en uygun ve en özel konsepti belirliyoruz.
Logo tasarımınız müşterilerinize güven veren, firmanızın karakterini duyularda hissettiren ve aynı zamanda kullanılacak tüm yüzeylerde dikkat çekici olmalıdır. Logonuzun taşıyacağı renkler kurumsal web sitenizin de görünümünü etkileyen önemli bir unsurdur çünkü logonuzun taşıyacağı renkler web sitenizin de arayüzünde hakim olacak olan temel renktir.
Sirmedia, kurumsal kimlik tasarımınızı ve tasarım algısıyla gelişmiş ve profesyonelleşmiş kendi kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Kurumsallaşmak isteyen ve işlerini daha profesyonel olarak gerçekleştirmek isteyen firmaların tüm kurumsal kimlik (kartvizit, klasör, notluklar, dosyalar, katalog, broşür, web sitesi, araç giydirme, ürün ambalajları, muhasebe evrakları vb... ) çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal kimlik çalışmanızı tamamladıktan sonra onayınıza sunuyoruz. Tasarım konsepti onayından sonra kurum kimliği kitapçığınızı oluşturuyoruz.
Bu sayede kurum kimliği kitapçığınız size basılı ya da dijital platformlarda bir kılavuz olacak olup kurumunuza profesyonellik ve bütünlük kazandıracaktır.
Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun
Tamam
close-image