hizmetler
Kurumsal Web Site Tasarımı
Kurumsal web siteler sizi dijital platformlarda temsil eden ilk yüzünüzdür.
Sizi temsil eden bu dijital yüzünüzün var olması kadar nasıl var olduğunuzu da sorgulamalısınız. Tasarımı oluşturan renklerin, içeriklerin ve tasarım hatlarının insan psikolojisinde büyük önemi vardır. Satın alma, karar verme yada geri bildirimi tetikleyici tüm etmenleri bir araya getirerek sizi anlatan kurumsal web sitenizi üzerinize özel olarak dikilmiş bir takım elbise gibi profesyonel ekibimizle tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı içerik yönetim sistemli olarak hazırlayarak sitenizi her daim güncelleştirmeye açık tutuyoruz.
Kurumsal web sitelerimizin hepsi responsive design (duyarlı tasarım) ‘dır. Yani tüm cihazlarda, masaüstü bilgisayarlar, tablet cihazlar ve mobil telefonlarda açıldığı ekrana duyarlı çözünürlükte özel açılan web sitelerdir. Bu sayede sitenizde ziyaretçilerinize kullanıcı dostu bir gezinti sunuyoruz. Günümüzde web sitelere en fazla girişler mobil telefonlardan gerçekleştiğinden bu sayede firmanızın prestijini sürpriz girişlerin gerçekleşebileceği cihazların insiyatifine bırakmamış oluyorsunuz.
E-Ticaret Web Site Tasarımı
Fiziksel mağazaların satışlarının büyük bölümü online mağazalarından gerçekleşmektedir. Bir mağazanın önünden geçerken o mağazanın içine girmemizi etkileyen birkaç etmen vardır. Bu etmenleri duyularımız ve algılarımız ile oluştururuz. Mağazanın logosu, vitrin dizaynı ve renkleri o mağazanın bizde ilk intibasını oluşturur. Vitrini kötü dizayn edilmiş bir mağazanın müşterisi az olur. Rafları dağınık mağazada aradığınız ürünü bulamaz iseniz satın almadan çıkarsınız. Online mağazanızda size özel tasarım ara yüzü geliştirerek mağazanızın her köşesini fiziksel mağazanız gibi kişiselleştiriyoruz.
E-ticaret web sitelerinin hızlı çalışması çok önemlidir. E-ticaret web sitelerimizi kendi fiziksel sunucularımızda yüksek hızlarda paylaşımsız olarak çalıştırıyoruz. Mevcut muhasebe programlarınız ile e-ticaret web sitenizi entegre edip, stok kontrol ve bağlantılarınızı eş zamanlı olarak çalıştırıyoruz. Bu sayede ürün girişlerinizi iptal yada iadelerinizi muhasebe programlarınızdan tek bir ekrandan kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca e-ticaret satış teknikleri konusunda sizlere Sirmedia olarak danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz.
Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun
Tamam
close-image