Sağlık Turizmi
Son yıllarda sağlık alanında ülkemizin bir çok ülkeden çok daha teknik ve ekonomik anlamda avantajlı tedaviler gerçekleştiriyor olması dış turizm açısındanda ülkemize yüksek taleplerin oluşmasını sağlamaktadır.

Ülkemizde sağlık sistemi ve hekimlerimizin edindiği ileri teknolojili medikal cihazlar tedavi oranlarının başarı yüzdesini çok arttırmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin jeopolitik konumu, dört mevsimi yaşayan ılıman bir iklime sahip olması, tarihi ve kültürel bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olması ile zengin bir mirasa sahip olmamıza neden olmuştur.

Sirmedia olarak Türkiye de sağlık turizmini, diş sektörü ve estetik sektörüne özel gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda dijital pazarlamayı tüm odakları ile etkin ve verimli kullanan bir reklam ajansı olarak hedef kitle olarak gördüğümüz ülkelere özel reklam ve kampanya yönetimleri gerçekleştiriyoruz. Yüksek etkileşimli ve kaliteli dönüşüm aralıkları ile yurt dışı hastalardan gerçekleştirilen tedavilere özel taleplerin sağlanmasını gerçekleştiriyoruz.

Özellikle sosyal medya organik hesap yönetimi, sosyal medya reklam ve kampanya yönetimi ile google adwords reklam ve kampanya yönetimleri ile hedef kitleye ulaşımları sağlıyoruz. Yurt dışına yönelik yayınlanan reklamların bütçe ve reklam stratejileri çoğu zaman ülkeden ülkeye değişkenlik göstermektedir. Bu bağlamda her bir ülke vatandaşlarının her bir reklam çeşitlerinden hangisine dönüşüm gerçekleştirme eğilimlerinin yüksek olduğunu, tetikleyici reklam türlerinden hangi tür reklamların dönüşüm oranlarını arttırdığının yüksek deneyimine sahibiz.

Sağlık turizminde sıkça sorulan sorular sağlık turizminde kılavuz niteliği oluşturabileceğinden soru ve cevap şeklinde bilgi paylaşımı yapılmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için firmamız ile iletişim kurmanız rica olunur.