Sosyal Medya Yönetimi
Markalar günümüzde facebook, instagram, twitter ve YouTube gibi sosyal mecraları birer öne çıkma, kendini tanıtma ve reklam platformu olarak görmektedir. Eskiden basılı mecralarda yapılan işlemlerin çoğu teknolojinin gelişmesi ile yerini dijital ortamlara bırakmış, işletmeler Hizmetlerini tanıtmak, hedef kitlesiyle iletişime geçmek ve etkileşimi kolaylaştırmak için sosyal medya platformlarını kullanmaya başlamıştır. Markalar büyümek için kendilerine uygun olan stratejiler ile sosyal medyanın organik kısmında varlık oluşturmakta, işletmelerini kullanıcı ile birleştirmektedir.

Sirmedia olarak büyümesine ortak olduğumuz markalarımız için özel algoritmalı programlar ile hedef kitle analizleri yapıyoruz. Yaptığımız tasarımların sosyal medyada doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Markaların sağladığı hizmetleri en iyi kelimelerle sosyal medya kullanıcılarına aktarıyor, etkilerini takip ediyoruz. Markalarımızın sosyal medya varlıklarını büyütmek için düzenli olarak anahtar kelime hareketlerini takip ederek sosyal medya platformlarında güncel kalmalarını sağlıyoruz. Sosyal medya organik takipçi kazanma yöntemleri ile doğal bir büyüme sağlıyor sonuçları markalar ile paylaşıyoruz.

Sosyal mecrada güncel ve organik büyümeleriniz için strateji, planlama, görsel tasarım, metin yazarlığı, sonuç analiz ve raporlama kısımlarını Sirmedia olarak üstleniyor, markalarımızın tohumdan ağaca dönüşme yolculuğunda öncülük etme görevini alıyoruz.